Повели и молитви - Страница 2 - Форум
Път към себе си
[ НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ДА ЧЕТАТ ПЪРВО ТУК · Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Страница 2 из 2«12
Форум » Медитации, мантри, мандали » Мантри » Повели и молитви
Повели и молитви
EllyДата: Сряда, 04.05.2011, 09:30 | Съобщение # 16
Слънчице
Група: Администратори
Съобщения: 6625
Статус: Офлайн
Всичко е магия - в един или друг смисъл. Затова е и темата ТУК. Ние сме съставени от петте елемента, носим ги в себе си, изградени сме от тях - затова и всичко ни е познато.

EtereДата: Четвъртък, 24.11.2011, 12:58 | Съобщение # 17
Фея
Група: Проверени
Съобщения: 642
МОЛИТВА ЗА ЗДРАВЕ И ОБЛЕКЧАВАНЕ НА БОЛКИ

Нека (името на човека) да оздравее! Направете така, че жизнените функции на тялото му да се нормализират. Страдащият орган да се окъпе и облекчи от оздравителната сила на природата! Ние насочваме цялото си внимание към (името на човека - назовете и болното място), което след малко ще почувства топлина или изтръпване, или и двете едновременно. Ние отправяме всичките си мисли, чувства и духовна енергия към този орган на (името), който ще усети прилив на енергия. С прииждането на енергия всичко, от което болният орган има нужда, ще му се достави в по-големи количества. Кръвта ще придойде и ще се оттегли, като отнесе болестните токсини. Кръвта ще донесе повече антитела, за да унищожат и отнесат токсините и вирусите по естествен начин. За да храни и подсили тялото, богатата кръв ще внесе по-големи количества кислород, желязо, калций, витамини, минерални соли, ензими и много други елементи, от които се нуждае живата тъкан. Нека магията прогони постепенно всяка болка и неразположение и (името) да се радва на добър вид и да се почувства много по-добре от много хора в разцвета на живота си! Нека (името) бързо да почувства всеки мускул, орган и жлеза и да възвърне здравето и младостта си! Нещо повече, радостта от пълното възстановяване на силите и младостта ще затвърди у него дълбоката непоклатима вяра, която дава крепкото физическо здраве.

МОЛИТВА ЗА НАМИРАНЕ НА ИЗЧЕЗНАЛ ПРЕДМЕТ

Нека този предмет (посочете името му) да подскаже местонахождението си на (името) като във видение. Нека вибрациите на предмета (името му) енергично се излъчват и импрегнират образа му и този на мястото, където се намира. Нека (името) да отрази върху екрана на съзнанието си въздействията му в най-скоро време, без усилия и когато най-малко очаква. Нека психическият му приемник (скритите антени зад окото) стане по-чувствителен от гръмоотвод за въздействията от психическо естество. Чувствата, тези чувства и усещания могат да се предадат и приемат и през стая, град, континент, защото са явления от психоенергийно естество и не се подчиняват на законите на гравитацията. В името на чудесната сила, която се нарича живот, ние нареждаме предметът да се появи!

МОЛИТВА НА ВЛАСТТА, СИГУРНОСТТА И ЗАКРИЛАТА

Нека думите да дарят на (името) мощта да победи враговете си и да отблъсне неприятелите си. Да направят десницата му желязна. Да влеят в ръцете и краката му необикновена сила, която да го крепи в критични моменти. Нека тялото му стане силно, яко и неуязвимо. Нека думите дарят на (името) мощта да победи с аурата на тялото, която го обгръща като психически щит и отблъсква неприятелите и враждебните влияния. Нека думите, които сега произнасяме, всеки път, когато той/тя пожелае, да създават този психически щит. Нека той отблъсква всяко вредно въздействие и го натрошава като малки парченца стъкло.

МОЛИТВА ЗА ПРАВЕНЕ НА ЧУДЕСА

Нека думите сътворят удивителни чудеса, както го направиха децата на синовете израилеви и последователите им. Ако трябва, чудо да стане! Защото невъзможното става възможно с душевна сила. Азбучна истина е, че "това, в което вярваш, можеш да го получиш". Нека думите направят истинско чудо за (името), чудото на (формулирайте желанието си), защото думите са истинни, а истинните думи са изпълнени със сила!

МОЛИТВА ЗА НАМИРАНЕ НА ИДЕАЛЕН ПАРТНЬОР

(Извикайте идеалния партньор, без да го молите)

Нека (името) да намери бързо идеален партньор/партньорка и да се привличат един друг, както приливът от брега, защото сега е времето да се обича и да се желае. Самотният човек, изричащ тези думи, иска да има партньор/партньорка, за да задоволи желанията си и да изпълни празнотата в живота си. Нека тези напълно ясни думи да извикат в живота на (името) идеалния партньор и нека той да притежава всички качества, които (името) желае да открие в него (избройте ги), разбира се, да притежава всички желани от другия качества. Колкото и чужди да са те сега, нека се съберат един до друг от невидимите сили на привличането на качествата и недостатъците си и от мощните желания, които ние излъчваме сега! Нека всеки от тях бъде идеалният партньор за другия! Изпратете го бързо!

МОЛИТВА ЗА УКРОТЯВАНЕ НА ДЕТЕ ИЛИ СЪПРУГ/СЪПРУГА

Нека детето в миг да разбере, че има само една майка и един баща, които винаги е обичало и много да съжалява, че не се е съобразило със съветите им, че не ги е послушало заради удоволствието да не ги слуша, защото трябва да слушаме родителите си!
Нека детето да разбере, че не се грижи за интересите си и не знае, че не знае това. Нека добре да прозре лошият път, по-който е тръгнало, грешките, които прави, и опасностите, които ще избегне, ако следва съветите на близките си! Накарайте го изведнъж да си представи как би изглеждал животът му без родителите и че тогава то не би могло без тях. Нека ги зачита и уважава!
Когато се отнася до съпруг или съпруга, използвайте следните думи: Нека съпругът (съпругата) на (името) в миг да разбере, че има само една съпруга/съпруг, която винаги го е обичала в името на любовта, и защото трябва да е така, и да съжалява, че не е приел сериозно съветите й. Нека (името) да прозре лошия път, по който върви, грешките, които допуска, и капаните, които ще избегне, ако послуша съпругата/съпруга си! Нека си представи изведнъж какъв би бил животът му без нея и че дори сега той (или тя) не може без нея. Нека той (или тя) я зачита и уважава.

Добавлено (24.11.2011, 14:58)
---------------------------------------------
1. Молитвите могат да се казват самостоятелно или едновременно от двама или повече души!
2. Обединяването на молбите ви с тези на друг човек е добър начин за усилване въздействието на молитвата, като увеличава силата й и я прави пъти по-мощна!
3. Направете така, че никой да не ви безпокои и прекъсва в уречения час, защото нищо не разрушава по-сигурно връзката между вас и останалите участници повече от прекъсването!
4. Когато изберете точните думи, които ще използвате, ще разберете, че не трябва непременно да ги казвате на глас. В уречения час може да ги декламирате или тихо да ги четете от листа, на който са написани. Може да ги четете и наум!
5. Ако се намирате на такова място, където никой не може да ви чуе, желателно е да отправите молитвите си гласно с напевен тон, защото специалните думи предизвикват мощен поток от мисли, който ви помага да се концентрирате!

chloeДата: Петък, 16.12.2011, 17:22 | Съобщение # 18
Слънчице
Група: Модератори
Съобщения: 4900
Отрицания и утвърждения

ЗА ПРОСПЕРИТЕТ:
Бог е непресъхващият източник на моите блага и при мен бързо достигат големи суми пари, с Божията милост, по безупречни начини.

ЗА ПОДХОДЯЩИ УСЛОВИЯ:
Всичко, което не е планирано от моя небесен Отец, да се провали и разпръсне; да се осъществи само божествената идея.

ЗА ПОДХОДЯЩИ УСЛОВИЯ:
Само това, което е вярно за Бог, е вярно и за мен, защото аз и Отец сме ЕДНО.

ЗА ВЯРА:
Тъй като съм едно с Бога, аз съм едно и с моето добро, защото Бог е и Даващият и Дарът, а аз не мога да разделям едното от другото.

ЗА ПОДХОДЯЩИ УСЛОВИЯ:
Сега божествената любов унищожава и разпръсква всяко неблагоприятно състояние на ума, тялото и делата ми. Божествената любов е най-силният химикал във Вселената и унищожава всичко, което не е от нея.
ЗА ЗДРАВЕ:
Божествената любов облива съзнанието ми със здраве и всяка клетка в тялото ми е изпълнена със светлина.

ЗА ЗРЕНИЕТО:
Моите очи са от Бога, аз виждам с очите на Духа. Ясно съзирам открития път. По пътя ми няма препятствия. Схващам отлично съвършения план.

ЗА НАПЪТСТВИЕ:
Божествено чувствителен съм към напътствията на моята интуиция и покорно се подчинявам на твоята воля.

ЗА СЛУХА:
Слухът ми е от Бога. Чувам със слуха на Духа. Не оказвам съпротива и с охота се оставям да бъда воден. Долавям радостни вести за голямо щастие.
ЗА ДОБРА РАБОТА:
Имам прекрасна работа, която получих по прекрасен начин. Аз съм полезен по един прекрасен начин и ми плащат прекрасно за това.

ЗА ОСВОБОЖДАВАНЕ ОТ ВСЯКАКЪВ ПЛЕН:
Прехвърлям това бреме на Христос в мен и ставам свободен.

Флоранс Шин

Редактирано от chloe - Петък, 16.12.2011, 17:23

ivoniДата: Неделя, 05.02.2012, 19:51 | Съобщение # 19
Фея
Група: Проверени
Съобщения: 644
Господи!
Сделай руки мои орудием Твоего Мира!
Туда , где ненависть - дай мне принести Любовь,
Туда, где обида - дай мне принести Прощение,
Туда, где рознь - дай мне принести Единство,
Туда, где заблуждение - дай мне принести Истину,
Туда , где сомнение - дай мне принести Веру,
Туда, где отчаяние - дай мне принести Надежду,
Туда, где мрак - дай мне принести Свет,
Туда, где грусть - дай мне принести Радость!
Помоги мне Господи,
Не столько искать утешения - сколько Утешать,
Не столько искать понимания - сколько Понимать,
Не столько искать любви - сколько Любить.
Ибо кто отдает - тот и получает,
Кто забывает себя - обретает себя вновь,
Кто прощает - тому прощается,
Кто умирает - тот возрождается к Вечной Жизни.
Помоги же мне, Господи,
Сделай руки мои орудием Твоего Мира!

Господи!
Направи ръцете ми инструмент на Твоя свят!
Там, където има ненавист - нека да нося Любов,
Там, където има обида - нека да нося Прошка,
Там, където има борба - нека да нося Единство,
Там, където има заблуда – нека да нося Истина,
Там, където има съмнение - нека да нося Вяра,
Там, където има отчаяние - нека да нося Надежда,
Там, където има мрак - нека да нося Светлина,
Там, където има тъга - нека да нося Радост!
Помогни ми, Господи,
Не толкова да търся утеха – колкото да утешавам,
Не толкова да търся разбиране - колкото да разбирам,
Не толкова да търся любов – колкото да обичам.
Защото който отдава - той получава,
Който забравя себе си – той се преоткрива,
Който прощава - той е опростен,
Който умира – той се възражда за вечен живот.
Помогни ми, Господи,
Направи ръцете ми инструмент на Твоя свят!

chloeДата: Понеделник, 06.02.2012, 08:35 | Съобщение # 20
Слънчице
МАНТРА ЗА ВСЕКИДНЕВНА ЗАЩИТА

Аз съм върховно същество,
което упражнява свободната си воля,
изкачвайки се по спиралата на Духа.
Моето намерение е да служа на Висшата цел
и на възтържествуването на Светлината.

„Предлагаме ви този защитен образ, мантра, която отеква навсякъде в зоните на свободната воля във Вселената. Направете я част от дневния си режим и умствената си хигиена.
Уверяваме ви, че нищо не може да ви победи, ако сте непоколебими и твърди в своето намерение. Можете да отклоните негативизма със силата на ярката светлина на своя еволюиращ дух или да резонирате с този негативизъм, като излъчвате объркани, отрицателни чувства и емоции.”
Патриша Кори,
„СТИГА ТАЙНИ, СТИГА ЛЪЖИ.Ръководство за звездно пробуждане”,

Аратрон, С., 2010, с.67.

Редактирано от chloe - Понеделник, 06.02.2012, 08:36

chloeДата: Сряда, 22.07.2015, 07:27 | Съобщение # 21
Слънчице
МОЛИТВИ ЗА ПРОШКА И ИЗТРИВАНЕ НА ЗАПИСИ

( изказвам искрена благодарност на Лидия, която ми предостави тези молитви и ми разреши да ги публикувам; жената, която много точно диагностицира кармата и ми помогна да намеря някои отговори)Тъй като все повече хора търсят отговори и причини за случващото се в живота им , тези молитви ще им помогнат да разчистят пътя си. Разбира се, че няма да стане веднага,но нищо не ви пречи да опитате. На мен ми помогнаха много.

МОЛИТВА  ЗА  ИЗТРИВАНЕ НА ЗАПИСИ ОТ ПОДСЪЗНАНИЕТО
(тази молитва ще ви помогне да преодолеете кармичните си уроци и тежките натрупвания в подсъзнанието ви)

Разкайвам се и моля за прошка и трансформация във всички посоки на времето,за всичко, което съзнателно или несъзнателно се случва вътре в мен.Моля и позволявам  на Божественото да навлезе в живота ми.

МОЛИТВА  ЗА  ПРОШКА  КЪМ  ВСИЧКО  И  КЪМ  ВСИЧКИ
(за да се научите на смирение към случващото се около вас и да изчистите телата си)

Разкайвам се и моля за прошка и трансформация във всички посоки на времето,за всичко, което съзнателно или несъзнателно съм причинил/а на себе си,на хората, на майката Земя, на минералното, растителното и животинското царства.Позволявам на Божественото да навлезе в живота ми.

източник

Форум » Медитации, мантри, мандали » Мантри » Повели и молитви
Страница 2 из 2«12
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 Сделать бесплатный сайт с uCoz