Разговорка - Страница 64 - Форум
Път към себе си
[ НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ДА ЧЕТАТ ПЪРВО ТУК · Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Страница 64 из 64«12626364
Форум » Разни » Всичко в живота » Разговорка (за всичко)
Разговорка
dipeboДата: Вторник, 08.11.2016, 07:31 | Съобщение # 946
Звездичка
Група: Потребители
Съобщения: 1142
Статус: Офлайн
Ели, не се сещам какво е БНЕ? Хлое гледам сега се е увлякла от нейрографики, но не разказва за него.

chloeДата: Вторник, 08.11.2016, 07:42 | Съобщение # 947
Слънчице
Група: Модератори
Съобщения: 4900
Рисувам си прости фигури по прости правила, и понеже и аз съм си просто нещо - още не съм преодоляла себе си smile ))))))))) и рисуванието по правила не ми се отдава напълно smile )))))))))))))или аз на него, не зная

А този разтегач...харно де, но! Защо е с очила sad това ша...за азиатците но проблемо, те са с друга генетика, структура, съотношение мускулатура/ скелет и най вече друга генетична памет и нагласа. За европееца...това ша много бързо може да стане тромб / проблем, докато за гъвкавия азиатец е друга музика.
При нас едно време ша го изкарваха вендузите.

Но разтягането е ОК smile

EllyДата: Вторник, 08.11.2016, 18:54 | Съобщение # 948
Слънчице
Група: Администратори
Съобщения: 6625
Пешо, бионевроемоция. Бях сложила обява даже smile chloe, и аз за очилата се сетих... Ама си викам айде, всеки си има нещо за оправяне. То, ако чака всичко да му е наред, за да покаже, че нещо работи, има да си чака smile Но пък се сещам и другата гледна точка, че тялото не съществува, а е вид енергия и тогава какво шляпаме... След като дисбалансът е на друго ниво, а тялото само проявява симптомите, за да ни покаже кое не е наред. А пък третата гледна точка, че по логиката на скачените съдове и отзад-напред да тръгнеш, вероятно пак може да оправиш нещата. Примерно както при Норбеков: криво ти е на психиката, но физически заемаш осанката на победител, изправяш гърба и настроението се оправя. Защото веселият човек не ходи прегърбен. Ама пък подсъзнателните конфликти си остават. Егасимуси wacko

dipeboДата: Сряда, 09.11.2016, 08:25 | Съобщение # 949
Звездичка
Въпросът за очилата на Хон Чи Шао го видях и в някои от коментарите към клиповете за метода, според мен - не е чел Норбеков - Отърви се от очилата или нещо подобно. Като допълнение към добрия коментар на Хлое за азиатци и бели. Мисля при Пучко прочетох, че според православната църква източните мантри не са за кръстените християни и препоръчват вместо Ом - Бом smile Хлое направи изчерпателен обзор на ПайдаЛаджин и го сведе само до Ладжин. Явно и на мен по-ми харесва, защото освен за мен направих още 2 пейки - за снаха ми и за една комшийка. Мен явно по-ме влече да правя сам разни пособия, отколкото да ги използвам ...
А за бионевроемоциите, понеже всеки ден "гледам" във ФБ Роси, затова съкращението не го свързах с нея. Аз предпочитам семинарите да ги гледам на запис, отколкото да седя 8 часа в зала, хващат ме сърбежи smile Снощи намерих при Пучко една глава, наречена "Алгоритъм ... ", но заспах. Спомням си само, че и аз като Ели си казах - егасимуси, защото там беше написано, че ако за нещо махалото се върти, наляво, а за друго надясно - методът НЕ трябва да се прилага. Другото, което ме спира да се зачитам, е поставянето на "фантом" върху някаква картинка, препоръчва се кичур коса. Да, ама при мен няма кичури smile и спирам. Може би, ако вместо от косата кичурът е от друго място ... Хлое, голяма част от картинките ти ми приличат на яйцеклетка, към която са се устремили някакви субекти ... мисля, Тони Николова също видя нещо такова. Тази година извън езотериката се забавлявам с участие в курсове на СофтУни, изгледах за мрежи, уиндоус и офис, фотошоп, C#, сега Java. Имат интересен решител на задачи от домашни, по-скоро оценител, така наречения Джъдж. Същевременно си плащам за курсове в Аула. Направих в Ютюб едно Канале - , където съм показал какви курсове съм посетил и какви сайтчета съм направил. Познатите ме ме питат защо го правя, като не се хващам някъде да изкарвам пари? Ами не искам да съм наемен работник, правя го за да си уравновесявам енергиите smile Парите ме дразнят ...

kozirogДата: Сряда, 09.11.2016, 15:00 | Съобщение # 950
Фея
Група: Проверени
Съобщения: 645
А кой е Лукчо? От " Приключенията на Лукчо" ли имате пред вид?

dipeboДата: Четвъртък, 10.11.2016, 07:28 | Съобщение # 951
Звездичка
Адашке, да не би да си прочела Пучко като Лукчо? smile

kozirogДата: Четвъртък, 10.11.2016, 08:59 | Съобщение # 952
Фея
biggrin Ами да...

EllyДата: Четвъртък, 10.11.2016, 22:11 | Съобщение # 953
Слънчице
Петя, много ме  развесели biggrin biggrin

kozirogДата: Петък, 18.11.2016, 12:15 | Съобщение # 954
Фея
Имате ли мнение за тази книга?
Нова е-книга: „Навлизане в платформата“

http://www.parallelreality-bg.com/analizi....64.html

Редактирано от kozirog - Петък, 18.11.2016, 12:19

dipeboДата: Петък, 18.11.2016, 17:47 | Съобщение # 955
Звездичка
Хареса ми, че започва с "Еба си" ... После обаче се загубих.

EllyДата: Петък, 18.11.2016, 21:44 | Съобщение # 956
Слънчице
Диагонално погледнах линковете. На първо четене не схванах за какво иде реч.

kozirogДата: Събота, 19.11.2016, 15:34 | Съобщение # 957
Фея
Хм, за първи път някой оспорва цялостта и верността или по-скоро влага съмнения в квантовата физика. Мен ме хвана, поне в началото, ще видя до къде.

Редактирано от kozirog - Събота, 19.11.2016, 15:37

EllyДата: Събота, 19.11.2016, 18:11 | Съобщение # 958
Слънчице
Ами ако нещо разбереш, просветли ни smile

kozirogДата: Събота, 19.11.2016, 19:23 | Съобщение # 959
Фея
biggrin С удоволствие.

Форум » Разни » Всичко в живота » Разговорка (за всичко)
Страница 64 из 64«12626364
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 Сделать бесплатный сайт с uCoz