Честит рожден ден - Страница 26 - Форум
Път към себе си
[ НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ДА ЧЕТАТ ПЪРВО ТУК · Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Страница 26 из 26«12242526
Форум » Поздравления » Рожден ден » Честит рожден ден
Честит рожден ден
EllyДата: Четвъртък, 10.03.2016, 20:07 | Съобщение # 376
Слънчице
Група: Администратори
Съобщения: 6625
Статус: Офлайн
Хей, Jimmy smile Честит рожден ден. Бъди такъв, какъвто си :)

EllyДата: Понеделник, 15.08.2016, 19:24 | Съобщение # 377
Слънчице
fam, честит рожден ден smile Желая ти много прекрасни мигове и удоволствие от всичко, което правиш smile

famДата: Понеделник, 15.08.2016, 21:41 | Съобщение # 378
Опитен
Група: Потребители
Съобщения: 194
Елиииииииииии smile тъкмо се чудя, че пропускам нещо днес... Обикновено все забравям да поздравя приятелките си носещи името Мария и производни...не за друго, но защото  нали си имаме РД и така.. но днес съм се стила още от сутринта..но ме рови ч енещо забравям и се сещам- Ели от форума..... и сега влизам да за те поздравя..и ти вече си била :))
Честит рожден ден и на теб, слънчева, знаеща, бореща се, търсеща, неуморно подкрепяща и изследваща, Жено! Пожелавам ти да вибрираш на високите честоти на щастието и  любовта и безкрайната благодарност. Пожелавам ти здраве, преодолими  препятствия и  предизвикателства за себеусъвършенстване... пращам ти много  приятелски гушки.

dipeboДата: Вторник, 16.08.2016, 07:10 | Съобщение # 379
Звездичка
Съобщения: 1142
Честито Ели!
Желая ти здраве и неспирно илядене!
:)

EllyДата: Вторник, 16.08.2016, 19:27 | Съобщение # 380
Слънчице
Ехааа, благодаря ви smile fam, не преставам да се учудвам как ти хрумват такива хубави пожелания. Мен ме няма там при всичкото ми красноречие biggrin Нищо не мога да измисля. По-точно измислям, но ми звучи банално и го зарязвам biggrin Гушки.

famДата: Сряда, 17.08.2016, 11:16 | Съобщение # 381
Опитен
Съобщения: 194
Благодаря за хубавите думички, Ели! ..и отговора е ; от сърцето...понякога искам да кажа нещо хубаво, но когато  съм обидена на човека или той не е сред хората които обичам и уважавам- тц, нищо не се получава heart

dipeboДата: Четвъртък, 18.08.2016, 06:40 | Съобщение # 382
Звездичка
Съобщения: 1142
Запомнил съм рождения ден на Ели по това, че съвпада с този на Микао Усуи :)
Когато работех, моят рожден ден пък съвпадаше с този на главната ни директорка ... smile

Форум » Поздравления » Рожден ден » Честит рожден ден
Страница 26 из 26«12242526
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 Сделать бесплатный сайт с uCoz