ЧУДОТВОРНАТА ХУМА - Страница 6 - Форум
Път към себе си
[ НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ДА ЧЕТАТ ПЪРВО ТУК · Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Страница 6 из 6«123456
Форум » Разни » Народна медицина, празници и обичаи » ЧУДОТВОРНАТА ХУМА
ЧУДОТВОРНАТА ХУМА
MoonДата: Сряда, 29.10.2014, 08:58 | Съобщение # 76
Новичък
Група: Потребители
Съобщения: 2
Статус: Офлайн
Здравейте, имам киста на гърдата, която искам да пробвам да излекувам с лапи от хума, така четох, че се прави. Обаче тази лапа, никъде не е описано като се сложи хумата на плат, после покрива ли се , или направо се слага хумата върху кожата? Четох в една статия, че при рак на гърдата се образувала рана, това дали е вярно, някой пробвал ли е? Блягодаря ви, и извинявам се ако ви звучат глупаво въпросите ми, но като не знам smile

EllyДата: Сряда, 29.10.2014, 09:33 | Съобщение # 77
Слънчице
Група: Администратори
Съобщения: 6625
Moon, не зная. По пътя на логиката би трябвало да се слага върху кожата, защото хумата бързо изсъхва и ако се сложи върху плат, ще засъхва още по-бързо там, защото платът ще попие водата, в която е разтворена хумата. Търси по руските сайтове - там има много информация. На български няма... Но по руските сайтове я търси като "глина", а не като "хума". Пак по руските сайтове има книги на Валентина Травинка, която основно е работила с хума. Вероятно ще ти е полезно да потърсиш и материали относно Германската нова медицина - там се описва какъв може да е конфликтният шок, който е причинил ситуацията, и кога организмът я капсулова.

MoonДата: Сряда, 29.10.2014, 11:03 | Съобщение # 78
Новичък
Съобщения: 2
Благодаря Elly, ще прочета на руски, за немския няма да се справя, а кистата е капсулована вече, защото ми правиха пункция преди време, но пущинката продължава да боли. Преди няколко часа пробвах плат напоен с хумена вода и наистина облекчи болката. Ще гледам да ви държа в течение ако имам успех smile Опитите ми с хума, но не зелена са покрай котката ми, която получи сериозен мастит, нея два пъти на ден я мажех с бяла хума разтворена във вода(разбъркана с метална лъжица-тогава не бях чела за това как се бърка), и животинката се оправи за 6 дни, буците ги нямаше smile

EllyДата: Сряда, 29.10.2014, 12:02 | Съобщение # 79
Слънчице
За Германската нова медицина има в нета на български език smile Еййй, браво за котката smile Ако мястото те боли, има някаква причина - вероятно е добре да се снима, за да си сигурна какво се случва. Ако е възпаление, хумата би трябвало да го оправи. Но е хубаво да се види точно какво е. Благодаря ти за споделянето smile

kozirogДата: Четвъртък, 06.10.2016, 12:31 | Съобщение # 80
Фея
Група: Проверени
Съобщения: 646
Сега остава да ми кажете от къде да си взема хубава зелена хума  smile
Благодаря

dipeboДата: Четвъртък, 06.10.2016, 15:20 | Съобщение # 81
Звездичка
Съобщения: 1142
Тук в началото на темата е писано от къде да се взема, но доста отдавна е било. 
Ето едно от 2010, поне провери дали телефонът е актуален.

"otgovor na borqna,tazi huma ot aptekata nqma da svur6i rabota,huma ima tam kadeto ima i vulkani4na deinost ,v bulgariq tq e v raiona na petri4ko sandanskoto defile,moqt batko i az imame ribarnik v raiona na edno petri4ko selo tam otkrihme ogromni zaleji na Zelena huma,tq e estestven sloi ot okolo metur,ako nqkoi jelae da mu dostavime huma v kakvoto idae koli4estvo 6te vi ostavq telefona na batko mi za vruzka 0888 33 58 35 EVGENI"
Това е от коментариите за Мото Мотов в Блиц , начи - търсиш Евгени, баткото на Симеон 
http://www.blitz.bg/article/1095
На друго място пишат - в Ремедиум, не знам какво означава Ремедиум smile
"Зелена хума има отскоро също в Ремедиум -за пиене и за тяло.
Аз ги купувам от Ремедиум в кв Иван Вазов. Аптеката се намира на последната спирка на трамвай 1 -има и двата вида хума. Няма как да сбъркате ако отидете там, но сигурно ги има и в другите им аптеки.
"

EllyДата: Четвъртък, 06.10.2016, 18:39 | Съобщение # 82
Слънчице
"Ремедиум" са верига аптеки.

Форум » Разни » Народна медицина, празници и обичаи » ЧУДОТВОРНАТА ХУМА
Страница 6 из 6«123456
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 Сделать бесплатный сайт с uCoz