Сбогувайте се с болестите - Страница 8 - Форум
Път към себе си
[ НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ДА ЧЕТАТ ПЪРВО ТУК · Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Страница 8 из 8«12678
Форум » Разни » Народна медицина, празници и обичаи » Сбогувайте се с болестите (Майя Гогулан, Анна Соловьова и други методи)
Сбогувайте се с болестите
EllyДата: Четвъртък, 24.11.2016, 18:30 | Съобщение # 106
Слънчице
Група: Администратори
Съобщения: 6625
Статус: Офлайн
Не ми е ясен този пост... Не ми е ясна "системата", по която ще става това "събиране". Ясно е например фейсбук, гугъл и въобще сайтовете как предлагат реклами. Тоест събират много информация за човека: какво си търсил във фейса, в мрежата, така разбират какви са ти интересите и т.н. По тази логика не е трудно да ти "предложат" информация/реклама, която е сходна с твоите интереси. Ако и онова ще е такова, на този етап не ми е комфортно, защото нямам необходимата информация как точно ще става.

kozirogДата: Петък, 25.11.2016, 16:35 | Съобщение # 107
Фея
Група: Проверени
Съобщения: 645
Статус: Офлайн
Миии, не знам, Ели..... Нещосе случв, но не съм съвсем наясно.Пак от Роси Желязкова"Внимавай с астрологичните карти, не разрешавай на никой, освен теб, да ти поглежда дори астрологичната карта!!!! Изключително важно - много таен код крит от човечеството! Затова света много скоро ще стане съвсем наобратно - все повече хора имат достъп до кодировките на човека и това 100 % се отразява на всички..."
При което имаше коментар, че то и без това на подсъзнателно ниво всичко се знае, та какъв е смисълът от това.

Добавлено (25.11.2016, 16:35)
---------------------------------------------
Продължавам събота и неделя да слушам семинарите  smile
Благодаря

Форум » Разни » Народна медицина, празници и обичаи » Сбогувайте се с болестите (Майя Гогулан, Анна Соловьова и други методи)
Страница 8 из 8«12678
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 Сделать бесплатный сайт с uCoz