Път към себе си
[ НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ДА ЧЕТАТ ПЪРВО ТУК · Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Страница 8 из 8«12678
Форум » Разни » Народна медицина, празници и обичаи » Сбогувайте се с болестите (Майя Гогулан, Анна Соловьова и други методи)
Сбогувайте се с болестите
EllyДата: Четвъртък, 24.11.2016, 18:30 | Съобщение # 106
Слънчице
Група: Администратори
Съобщения: 6681
Статус: Офлайн
Не ми е ясен този пост... Не ми е ясна "системата", по която ще става това "събиране". Ясно е например фейсбук, гугъл и въобще сайтовете как предлагат реклами. Тоест събират много информация за човека: какво си търсил във фейса, в мрежата, така разбират какви са ти интересите и т.н. По тази логика не е трудно да ти "предложат" информация/реклама, която е сходна с твоите интереси. Ако и онова ще е такова, на този етап не ми е комфортно, защото нямам необходимата информация как точно ще става.

kozirogДата: Петък, 25.11.2016, 16:35 | Съобщение # 107
Фея
Група: Проверени
Съобщения: 673
Миии, не знам, Ели..... Нещосе случв, но не съм съвсем наясно.Пак от Роси Желязкова"Внимавай с астрологичните карти, не разрешавай на никой, освен теб, да ти поглежда дори астрологичната карта!!!! Изключително важно - много таен код крит от човечеството! Затова света много скоро ще стане съвсем наобратно - все повече хора имат достъп до кодировките на човека и това 100 % се отразява на всички..."
При което имаше коментар, че то и без това на подсъзнателно ниво всичко се знае, та какъв е смисълът от това.

Добавлено (25.11.2016, 16:35)
---------------------------------------------
Продължавам събота и неделя да слушам семинарите  smile
Благодаря

EllyДата: Вторник, 06.12.2016, 21:52 | Съобщение # 108
Слънчице
Как е? Изслушахте ли семинарите? Петя, не знам точно какво има предвид за астрологичните карти.

kozirogДата: Петък, 09.12.2016, 16:55 | Съобщение # 109
Фея
Да, Ели, на последния файл съм. Много интересно. После ще и коментирам
Благодаря! heart Всичко е в подсъзнанието, на всеки и всички.

Добавлено (07.12.2016, 20:32)
" До сега всички сме били машини"..........

Добавлено (09.12.2016, 16:55)
Изслушах и последната лекция, Ели. В общи линии ми стана ясно за какво говори. Много интересно и полезно.

EllyДата: Събота, 10.12.2016, 17:13 | Съобщение # 110
Слънчице
Супер, много се радвам smile

kozirogДата: Понеделник, 12.12.2016, 19:53 | Съобщение # 111
Фея
Ели, Леонардо да Винчи е пишел отдясно на ляво.

EllyДата: Събота, 30.12.2017, 20:49 | Съобщение # 112
Слънчице
Леле smile Търсейки нещо, попаднах на един доктор с разкошен глас, който е сложил на канала си безплатни хипнотични сеанси. Толкова много благодарности под видеата не бях виждала скоро. Навярно наистина помага. Който иска, да разгледа канала му. На руски е, но се разбира. Тук слагам сеанса му относно панически атаки.

Форум » Разни » Народна медицина, празници и обичаи » Сбогувайте се с болестите (Майя Гогулан, Анна Соловьова и други методи)
Страница 8 из 8«12678
Поиск:

Copyright MyCorp © 2018 Сделать бесплатный сайт с uCoz