Време за чекове на изобилието - Страница 9 - Форум
Път към себе си
[ НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ДА ЧЕТАТ ПЪРВО ТУК · Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Страница 9 из 9«12789
Форум » Разни » Точното време » Време за чекове на изобилието
Време за чекове на изобилието
kozirogДата: Петък, 18.09.2015, 09:41 | Съобщение # 121
Фея
Група: Проверени
Съобщения: 646
Статус: Офлайн
И какво е това с монетките?

EllyДата: Петък, 18.09.2015, 19:07 | Съобщение # 122
Слънчице
Група: Администратори
Съобщения: 6625
Цитата Elly ()
садиш 5 монети под килима, благославяш ги, наричаш ги и на третия ден ги изхарчваш всичките - няма значение за какво. Важното е да преминат в обръщение

Цитата Elly ()
Аз просто посадих 5 монети, както ти казах по-напред, благослових ги и ги нарекох с любов и благодарност. Даже бях забравила да ги похарча на третия ден поради много ангажименти. Похарчих ги едва в неделя. Междувременно обаче получих оферта, която ми донесе придобивки. Ритуалът не означава, че непременно някой трябва да ти даде пари кеш, както някои си мислят. Придобивката може да бъде отстъпка от цената на покупка, което си е пак печалба. Ето например миналата седмица си купих 2 книги с 20% отстъпка, която уж беше обявена за 8 март, а аз ги купих няколко дена по-късно. Днес пак отивам в книжарницата по молба на колежка, която имаше работа там, и виждам, че вече отстъпката е станала 40%, което си е производствена цена. Ами пак си взех 2 книги smile Така действа ритуалът. Но нека си припомним, че ритуалът без вложеното намерение не би свършил цялата работа. Той е само външно изражение и помощно средство.

smile

kozirogДата: Събота, 19.09.2015, 13:13 | Съобщение # 123
Фея
Виж ти, ще го направя. Наричането нещо конкретно ли трябва да е?

EllyДата: Събота, 19.09.2015, 16:57 | Съобщение # 124
Слънчице
Група: Администратори
Съобщения: 6625
Не, каквото си пожелаеш. Аз все пак много внимавам с формулировката, защото пари може да идват и от неприятни места - например застраховки и т.н. Затова казвам "идват свободно и по безопасен начин при мен". Нещо от сорта измисли.

kozirogДата: Неделя, 20.09.2015, 17:21 | Съобщение # 125
Фея
Охо, това е съществено. Благодаря, Ели.

ivoniДата: Петък, 25.09.2015, 00:24 | Съобщение # 126
Фея
Съобщения: 644
Прикачен файл: 9512413.jpg(143Kb)