Парфюмни масла - Страница 19 - Форум
Път към себе си
[ НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ДА ЧЕТАТ ПЪРВО ТУК · Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Страница 19 из 19«12171819
Форум » Път към себе си, саморазвитие, духовен ръст :) » Аромотерапия » Парфюмни масла (GIZA PERFUMES)
Парфюмни масла
EllyДата: Сряда, 18.02.2015, 18:45 | Съобщение # 271
Слънчице
Група: Администратори
Съобщения: 6625
Статус: Офлайн
Доближават се до оригиналите. Времетраенето зависи от типа кожа - на сух тип кожа ще се изпаряват по-бързо, на тъмен тип и по-мазна кожа ще стоят по-дълго време. Също така зависи и от съставките на самия парфюм. Аз обожавам арабските парфюми, които са с агарово дърво, но на някои хора са им тежки например. Зависи от човека. Ако ги поръчаш от Варна, естествено се заплаща такса доставка и наложен платеж (ако плащаш на куриера). Ако поръчаш над 60 лв., доставката от Варна е безплатна. Виж по-подробно какво пише на сайта им. На телефона за София можеш да питаш как процедират. Аз свърших парфюмите, които имах при мен, така че не мога да ти предложа.

AlhambraДата: Четвъртък, 19.02.2015, 12:48 | Съобщение # 272
Новичък
Група: Потребители
Съобщения: 6
Благодаря за отговора! Направих поръчка и вчера ми ги доставиха.Взех си "Chanel 5" "Opium"-черния и  "Shahr Al Assal". Имам обаче един въпрос ако можеш да ми отговориш. Има ли масло, което да става за мазане при контактен дерматит на клепачите.
Elly
Elly,кога ще имаш при теб парфюми,и само тях ли предлагаш?Бих си взела примерно и шишенце за парфюм от тези красивите,етерични масла също много ми трябват

Също да те питам  този парфюм "Shahr Al Assal" на какво точно мирише в крайната фаза,че нещо ми е познато,но не се сещам...иначе е уникален

Добавлено (19.02.2015, 12:48)
---------------------------------------------
Между другото направи ми впечатление,че на етикета на Шанела и Опиума пише,че са с произход UK! Само на арабския пише,че е с производство Египет. Защо тогава  казват,че са египетски?

EllyДата: Четвъртък, 19.02.2015, 12:54 | Съобщение # 273
Слънчице
"Контактния дерматит (екзогенна екзема)  се развива на мястото на директен контакт на кожата с различни по прирада и произход химически вещества..."

Което за мен означава, че се появява от докосване на клепачите, след като си пипала нещо друго. А какво е това друго - ти си знаеш. Аз мисля, че причината е психологическа - правиш емоционална връзка с това, което си пипала, и нещо друго, което са ти казали едновременно с докосването на предмета. Докато тази връзка не се разкъса, всяко третиране ще бъде временно. Аз си мажа клепачите с кокосово масло и ми действа прекрасно. За друг не мога да давам съвети.

Не знам на какво мирише крайната фаза на Shahr Al Assal smile И на мен ми е познато. Авторите явно не си казват съставките.

Засега не предвиждам отново да зареждам парфюми smile

EllyДата: Четвъртък, 19.02.2015, 13:00 | Съобщение # 274
Слънчице
Alhambra, не зная. Попитай първоизточника. Сайтът на Гиза тръгна през 2008-2009 като сайт, който предлага египетски/арабски парфюми и етерични масла. Зная ги още от създаването им. След това малко по малко започна да разраства дейността си и сега предлага огромен асортимент от реплики на парфюми, етерични масла, суровини за козметика и т.н.

AlhambraДата: Четвъртък, 19.02.2015, 13:11 | Съобщение # 275
Новичък
Благодаря за отговорите! При мен зачервяването на клепачите е винаги след слагане на грим, то затова и един път в годината ползвам.Явно съм вече алергична към някоя съставка.Гиза имат ли такова кокосово масло,течно ли е или крем?

EllyДата: Четвъртък, 19.02.2015, 14:41 | Съобщение # 276
Слънчице
Ето го: кокосово масло

Кокосовото масло е течно, когато температурата на въздуха е под 25 градуса. В момента ще е твърдо. При мазане се разтопява веднага от топлината на ръката.

AlhambraДата: Четвъртък, 19.02.2015, 16:20 | Съобщение # 277
Новичък
Благодаря много!

Форум » Път към себе си, саморазвитие, духовен ръст :) » Аромотерапия » Парфюмни масла (GIZA PERFUMES)
Страница 19 из 19«12171819
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 Сделать бесплатный сайт с uCoz