Начин на употреба - Страница 8 - Форум
Път към себе си
[ НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ДА ЧЕТАТ ПЪРВО ТУК · Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Страница 8 из 8«12678
Форум » Път към себе си, саморазвитие, духовен ръст :) » Аромотерапия » Начин на употреба
Начин на употреба
EllyДата: Четвъртък, 26.02.2015, 18:38 | Съобщение # 106
Слънчице
Група: Администратори
Съобщения: 6625
Статус: Офлайн
Оф, значи така излиза: за ядене имат сума ти санитарни изисквания, а за мазане? Аз съм на принципа "щом може да се яде, може и да се маже". Обратното обаче не е валидно wink При мен попива независимо от кожата - не веднага, разбира се, след няколко минути. Растително масло е и слънчогледовото олио wink Зехтин, бадемово масло, макадамия, жожоба, арган, пшеничен зародиш, орехово, сусамово и каквото се сетиш още smile Мааааазно един вид biggrin

kozirogДата: Петък, 27.02.2015, 07:41 | Съобщение # 107
Фея
Група: Проверени
Съобщения: 646
Преди години една приятелка /зодия лъв/ си купуваше само масла за готвене, за да се маже с тях - само за да се маже. И тя тогава каза същото, щом стават за ядене, ще стават и за мазане.  smile

famДата: Понеделник, 02.03.2015, 16:59 | Съобщение # 108
Опитен
Група: Потребители
Съобщения: 194
Ясноо smile  Разбрано..  ще се мажем с него тогава :))  Благодаря и  на Elly- лъв и  на kozirog- (предполагам козирог) smile flower ей ся' като с еподмладя и ще видите вие :P 
И пак да кажа иланг- иланга  ухае...мммммм един път :))  страхотно е. А  другото ми е  от ароматните масла ( fragrance oil) - fresh linen  ами  толкова ми допада че  ми иде да напълня   стъклените шиенца на  стайния ароматизатор, който се включва в контакта...което е идея да пробвам всъщност...

EllyДата: Вторник, 03.03.2015, 12:18 | Съобщение # 109
Слънчице
Група: Администратори
Съобщения: 6625
Да, това е идея - тъкмо ще използваш шишенцето. Ама нали знаеш вече - пълниш го с вода и слагаш само няколко капки масло :P

Форум » Път към себе си, саморазвитие, духовен ръст :) » Аромотерапия » Начин на употреба
Страница 8 из 8«12678
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 Сделать бесплатный сайт с uCoz