Изхвърлете старите вещи - Страница 2 - Форум
Път към себе си
[ НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ДА ЧЕТАТ ПЪРВО ТУК · Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Страница 2 из 2«12
Форум » Път към себе си, саморазвитие, духовен ръст :) » Фън шуй и др. » Изхвърлете старите вещи
Изхвърлете старите вещи
famДата: Събота, 15.11.2014, 15:03 | Съобщение # 16
Опитен
Група: Потребители
Съобщения: 194
Статус: Офлайн
Ели smile  и  понеже аз нямам  изключителен опит с енергиите smile  точно а това  практиката с морската сол ... приех го. Точно така ще пробвам.

cvetomira57Дата: Събота, 15.11.2014, 19:29 | Съобщение # 17
Интересуващ се
Група: Потребители
Съобщения: 57
Разчистих клера от стри неща,пйжените обрах праха забърсах,рафтовете почистих исъм готова.Сега остава да
подреждам отново,но сега ще наредя,нови неща.Пъво много любов,после надежда,след нея радоста....

Добавлено (15.11.2014, 19:29)
---------------------------------------------
smile cool

ivoniДата: Вторник, 05.05.2015, 16:27 | Съобщение # 18
Фея
Група: Проверени
Съобщения: 644
Цитата Звездица ()
Знам, че дрехите поемат от енергията на човека и е вредно да се носят чужди дрехи. Особено на болни хора. Но имаше някакъв метод на изчистване, който не го помня. Дрехите, които съм взела са носени много отдавна. Бих искала да видя и мнението и на другите.

Звездица, аз ползвам неща, които преди са били нечии.
Когато придобия такава вещ, използвам силата на намерението, за да я изчистя и хармонизирам с мен. Ако вещта може да се събере в ръцете ми, я слагам между дланите си. Ако не, я слагам на нещо (камък, стол, пейка), но задължително на слънце и насочвам центъра на дланите си към нея. Моите думи са: "Със силата на намерението те изравнявам с моята вибрация." Изчаквам, докато се хармонизира (времето е интуитивно).

За енергийно почистване на мебели и неща, различни от дрехи и минерали, имам шише, което небулизира( прави на аерозол) съдържанието в него. Слагам по усет амоняк (от аптеката), разреждам с вода и пръскам вещта.

Във всички случаи за мен е важно конкретната вещ да ме дарява с радост и спокойствие. При изчистването следвай вътрешния си глас и помни, че си духовно същество в човешко тяло и информацията за това, което е добро за теб, я носиш именно ти.

chloeДата: Вторник, 26.05.2015, 15:02 | Съобщение # 19
Слънчице
Група: Модератори
Съобщения: 4900
и не само вещи

Завършеност smile

Форум » Път към себе си, саморазвитие, духовен ръст :) » Фън шуй и др. » Изхвърлете старите вещи
Страница 2 из 2«12
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 Сделать бесплатный сайт с uCoz