Защо "не помага" рейки - Страница 3 - Форум
Път към себе си
[ НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ДА ЧЕТАТ ПЪРВО ТУК · Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Страница 3 из 3«123
Форум » Рейки » Накратко за рейки » Защо "не помага" рейки
Защо "не помага" рейки
dipeboДата: Петък, 08.11.2013, 15:38 | Съобщение # 31
Звездичка
Група: Потребители
Съобщения: 1142
Статус: Офлайн
Днес слънцето си го бива, банкоматите спряха да работят, само моята енергия действа добре, видно от отзива на "камичката" smile

Видяхте ли, бил съм бил магия smile

famДата: Сряда, 13.11.2013, 15:55 | Съобщение # 32
Опитен
Съобщения: 194
Гледай го сега как ме иронизира smile ама хайде  давай то сега ти е паднало , длъжница съм ти какво да те правя :P 
Все съм знаела че има всичко  в нета.. обаче този сайт дето си го прикачил... не мога да повярвам че всичко ...значи всичко smile Пък аз от вчера се нервирам че не мога един свестен репортаж и обзор да прочета за събитията в страната. всичко е толкова политизирано и  изкривено. май ще трябва д апотърся повечко.

Чудех се как да питам.. мислех за лично съобщение към Ели, но все нея тероризирам..пък  отговора може да дойде отвсякъде... И понеже темата е защо  "Не помага"  рейки...
Знам какво да направя за да подредя малко  страниците на моята книга- живот... обаче..не мога. хаоса ме дразни и  връща стари  неотработени до край проблеми и това още повече ме дърпа назад.. въпросът ми е  защо така.. и по- важното  как да го преодолея.

EllyДата: Сряда, 13.11.2013, 16:20 | Съобщение # 33
Слънчице
Група: Администратори
Съобщения: 6625
fam, ти работиш ли с рейки? Ако не, ще преместя отговорите и въпросите в друга тема smile

Цитата fam ()
въпросът ми е защо така.. и по- важното как да го преодолея

Ами много общо е казано. Едва ли някой може да ти отговори smile Така че по-добре лично съобщение. Някои неща нямат нужда от преработка. Зависи от случая. Ти самата познаваш ситуацията и можеш да я погледнеш отстрани като наблюдател.

famДата: Сряда, 13.11.2013, 16:25 | Съобщение # 34
Опитен
Съобщения: 194
Elly, Преместиги, моля те smile не, но понеже захванахме разговора от преди и .. наистина е по- скоро спам .. идеята е "защо не помага".. та аз мисля си знам какво трябва да направя..пък не си помагам.... и з атова

dipeboДата: Сряда, 13.11.2013, 16:46 | Съобщение # 35
Звездичка
Съобщения: 1142
fam, извинявам ти се, че си го възприела за подигравка, на мен тези слънчевите истории ми действат и затова дадох сайта ...

Още веднъж, моля за извинение!

EllyДата: Четвъртък, 21.08.2014, 13:31 | Съобщение # 36
Слънчице
Група: Администратори
Съобщения: 6625
За тези, които не знаят руски, преведох цитата от темата за ХД. Като гледам, важи за много хора, но особено ми направи впечатление колко добре се връзва мисълта на Ошо с канал "Борба" (28-38) от дизайна на човека, за което писаха професионалистите. Направих карта на една жена, която има този канал, обаче не знае за какво, с кого и кога да се бори. Което означава, че върши глупости, защото ги върши от ума, а не от отклика. Все се чуди как да си намери виновен, с когото да се бори, а не вижда, че проблемът е в нея. Ами не можах да й го обясня. Нападна ме и мен - при това доста злобно smile Канал "Борба" не означава да се бориш въобще и по принцип. Жената се занимава и с рейки, ала какво от това - след като не живее според даденостите си, животът й е объркан, а тя се бори ли, бори... И даже се радва, че е такава "борбена" и че не се предава пред "трудностите", които всъщност сама създава. Ех...

Защо правя от мухата слон

Защото мухите не ви позволяват да се чувствате добре и непринудено – те искат слонове. Даже страданието трябва да бъде не муха, а слон – огромно като Еверест. Ако егото страда, то не иска да страда по обикновен начин – то иска да страда необикновено. Хората продължават да създават големи проблеми от нищото. Всичките проблеми са лъжливи – вие си ги създавате, защото без проблем се чувствате празни. Ако нямате проблем, няма с какво да се занимавате, да се борите, няма къде да идете. Хората ходят от един гуру на друг, от един учител при друг, от една група към друга, защото ако не правят това, се чувстват празни, и им се струва, че животът е безсмислен. Вие създавате проблеми, за да можете да почувствате, че животът – това е огромна работа, и ви се налага да водите тежка борба. Егото може да съществува само ако се бори. И колкото повече проблеми има, толкова повече се увеличава егото. Вие създавате проблеми. И освен това, извинете, ама даже мухи няма. Даже мухите са твой собствен трик. Ти казваш: „Да, може би това не са слонове, ама поне са мухи”. Не, даже мухи не са – всичко това създаваш ти. Отначало създаваш мухата от нищото, после от мухата правиш слон. Ти нямаш никакви проблеми – достатъчно е само това да разбереш. Точно сега можеш да отхвърлиш всички проблеми, защото всички те са създадени от теб.

ОШО

Форум » Рейки » Накратко за рейки » Защо "не помага" рейки
Страница 3 из 3«123
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 Сделать бесплатный сайт с uCoz