Отзиви/мнения - Страница 23 - Форум
Път към себе си
[ НОВОРЕГИСТРИРАНИТЕ ДА ЧЕТАТ ПЪРВО ТУК · Нови съобщения · Участници · Правила на форума · Търсене · RSS ]
Страница 23 из 23«12212223
Форум » Рейки » Накратко за рейки » Отзиви/мнения (коментари - за традиционно Рейки и др.)
Отзиви/мнения
famДата: Вторник, 02.08.2016, 11:15 | Съобщение # 331
Опитен
Група: Потребители
Съобщения: 194
Статус: Офлайн
НЛП-то никога не ме е привличало. Някак си ..някой да ми бърка по моъка...бррр и дори термина "препрограмиране" звучи толкова ..роботизирано. Дори и хипнотерапията в тои контекс ми е доста..нежелана. Може би е временно. Не знам. това не са моите неща...
Иначе рейки сеанса мина добре... до колкото мога д аопределя де smile Нямах някакви  фантастични виуализации или както съм чела хората преживяват теи цветове и прочие. Само в началото едни като пулсации кръгови- но започва от вън и се свива навътре цъм центъра си кръга ..и се редуват 2 цвята..лилаво и нещо като зелено..но нищо не беше ярко и ..така де мозъка ми  постоянно анализираше.. колко са и топли ръцете- като фурни бяха smile ...само една тъга ме заля..и така плаках..просто си лежа и си рева пък тя си продължава със ..та каквото се прави...усещах се по- особено, но разбира се моъка ми отдаде това на факта, че си мсиля че съм на рейки сеанс и че е за първи път smile Голям ми е недоволник и вечено съмняващ се мърморан. Накрая жената каза, че не може да ме заземи (нямам представа какво има предвид) и ме помоли да се концентрирам и да си представям дърво с корените и как моите стъпала се свързват с корените и сякаш се впускат в земята...аз успях само да прегърна дървото във въображението си. ПОнеже така обичам да правя с моето дърво в парка до нас и другото ми любимо в България. Имах главобол след това..и дори сега след като спях толкова часове..все още малко ми е ....болящо в главата...и това е. МОже би (много е вероятно) ще отида ппак..за да се опитам да си накарам мозъка да млъкне а малко и да се отпусна повече...и така...

EllyДата: Сряда, 03.08.2016, 19:09 | Съобщение # 332
Слънчице
Група: Администратори
Съобщения: 6625
Статус: Офлайн
А що не пробваш един хубав масаж? М? Заземяването се прави след такива сеанси, за да слезе човек от облаците, от отпускането - иначе е разсеян и все едно не е тук. А като е разсеян, не внимава. И може да се удари например. Или ако кара кола, да има по-бавни реакции. Храната много бързо заземява и обикновено тя се препоръчва след сеанс.

Форум » Рейки » Накратко за рейки » Отзиви/мнения (коментари - за традиционно Рейки и др.)
Страница 23 из 23«12212223
Поиск:

Copyright MyCorp © 2016 Сделать бесплатный сайт с uCoz